Learn HTML

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 41,1 MB
  • Version 4.1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma SoloLearn
Programlama dilini öğrenmek için Learn HTML mobil uygulamasının verileri arasında vakit geçirebilirsiniz.

IOS işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza indireceğiniz Learn HTML mobil uygulaması sayesinde son zamanların en popüler eksikliği olan programlama dilini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bu ücretsiz uygulama size HTML kullanarak bir web sayfasını nasıl tasarlayacağınızı öğretecektir. 

Etkileşimli HTML kursları ile dikkatli bir şekilde seçilmiş içerikler sınavlar ve kontrol noktaları tarafından öğrendikleriniz takip edilecektir. Gerçek HTML kodunu yazarken bir dizi uygulamalı alıştırmayı tamamlayın ve pratik yapın. Öğrendiğiniz yeni dilinizi çeşitli alıştırmalar ile sabitlemeye çalışın. Öğrenme becerilerinizi geliştirmek için Learn HTML mobil uygulaması oldukça faydalı bilgiler sunmaktadır. 

Kariyerinizi geliştirmek veya yeni bir beceri kazanmak istiyorsanız, bu eğitim sizin için yararlı içerikler sunacaktır. Uygulamanızı dilediğiniz an dilediğiniz yerde kullanarak kendinizi geliştirecek içerikleri değerlendirebileceksiniz.

Akıllı cep telefonunuza akıllı bir uygulama arıyorsanız Learn HTML mobil uygulamasına başvurabilirsiniz. Uygulama sizin için yeni bir dil öğrenmeniz üzerine kurulmuştur. Meslek hayatınıza da katkı sağlayacak olan Learn HTML mobil uygulaması ile sizde kendinize yeni bir kazanım katabilirsiniz. 

Learn HTML indir